sobota, 2 stycznia 2016

Wyniki folkowego quizu


Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj podamy wyniki folkowego quizu, który okazał się... no cóż, krótko mówiąc, nie okazał się zwykłym testem, w którym 100% użytkowników zdobywa komplet punktów. Ale gdyby był, to co to za zabawa? :) Bo przecież tutaj tylko i wyłącznie o zabawę chodziło i nie ukrywamy, że zaskoczyły nas komentarze z pretensją?, zawodem?, że test jest trudny. Okazuje się, że dla osób, które czytały wpisy, trudny nie był. To absolutnie żaden sprawdzian, ale swoisty ukłon w stronę stałych Czytelników  za swoją wytrwałość mieli szansę się sprawdzić. A dla nas to już relaks po całym roku niezłej harówki przy całym cyklu wpisów.

Żeby tak szybko jednak nie wyprowadzać Was z niepewności, podrzucamy kilka cyferek do smaku:

Quiz rozwiązano 38 razy, a po analizie nicków wynika, że unikalnych użytkowników było 37, chyba że ktoś się nie zastosował do zasady używania tego samego nicku z kolejną cyfrą – niechaj zamilknie na wieki :)

Średni czas na rozwiązanie, to 5 min 38 s.

W quizie udział wzięło 27 kobiet i 11 (10) mężczyzn, a średnia punktacja dla obu płci wyniosła odpowiednio 12,8 i 14,5 pkt.

Najłatwiejszym pytaniem okazało się to o region, z którym związana jest Łysa Góra  95% uczestników udzieliło poprawnej odpowiedzi.

Najwięcej trudności natomiast sprawiło pytanie o Pomnik Ziemniaka, który znajduje się w Biesiekierzu. Prawidłową odpowiedź podało jedynie 18% rozwiązujących. Większość w swoich typach podała Poznań, gdzie znajdziemy Pomnik Pyry. To była taka mała podpucha :)

Ucieszył nas ostatni wynik:


Czyli jednak wygrała zabawa! Chociaż jest nam przykro, że nie wszyscy potraktowali poważnie i uczciwie nie tylko naszą całoroczną (!) pracę nad całym cyklem, ale także innych uczestników konkursu i prawdopodobnie zasada fair play została złamana przynajmniej raz. Niemniej jednak nie będziemy wyciągać konsekwencji, stosujemy się do regulaminu, który same ustaliłyśmy i w którym nie przewidziałyśmy takich sytuacji, więc kończymy temat sygnalizując jedynie, że oszust oszukuje przede wszystkim siebie, cała reszta jest zdecydowanie ponad tym.

A teraz tabela wyników.


Zgodnie z regulaminem, w przypadku uczestników, którzy uzyskali taką samą liczbę punktów, brany będzie pod uwagę czas wykorzystany na wypełnienie quizu. W związku z tym ostateczna lista zwycięzców przedstawia się następująco:
 1. Niemamco, który zdobył 24/24 pkt. w czasie 2:21 min.
 2. Agulec, która zdobyła 24/24 pkt. w czasie 3:51 min.
 3. Asc, która zdobyła 21/24 pkt. w czasie 2:02 min.
 A oto potwierdzenie wyników:


Jesteśmy pod wrażeniem w szczególności wyniku Asc, która rozwiązała test w czasie 2 minut i 2 sekund – jest to najlepszy wynik w całym quizie!


Na podanie adresu do wysyłki nagród czekamy do poniedziałku, 04.01.2015 r. do godz. 23:55 (email: yolkanovak@gmail.com). W przypadku braku odpowiedzi, upominki zostaną przyznane kolejnym osobom z listy, według osiągniętych wyników.

12 komentarzy:

 1. Fajna zabawa, 18 pkt to jak dla mnie dobry wynik. Dzięki za ten quiz ;) i gratulacje dla najlepszych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje! my rozwiązywaliśmy we dwoje i poszło nam po prostu fatalnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. :) Chcę jeszcze !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Teścik trudny jak diabli, a wynik 18 pkt. uważam za całkiem niezły. Jako że nie jestem takim strasznym prymusem jak wygrani, to nie zazdroszczę, a podziwiam!!! A jeszcze 2 minuty!!!???? Coś niesamowitego!!!!
  Ja sobie obiecałem, że przed zrobieniem tego testu zrobię sobie powtórkę z notek, ale niestety czasu nie było. Za to sam test robiłem na spokojnie, z namysłem, ale też latając ze dwa razy do kuchni - ciekawe ile mi zajął? :D :D :D
  Poproszę na jeszcze!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 15:42 :)
   Wy mnie z tym "jeszcze" nie podpuszczajcie, bo ma Watrowisku przygotuję quiz. Kto dobrze odpowie - dostanie kawałek kiełbaski. Kto źle - będzie musiał wypić karniaka :D

   Usuń
  2. Ładnie, na taki czas to powinienem chyba mieć ze 30 pkt.??? :D :D :D

   Usuń
  3. To jakby co, postaram się o same złe odpowiedzi i znam kilku takich co też wolą te "karniaki"! :D :D :D

   Usuń
 5. Gratuluję zwycięzcom. Mi niestety test się nie otworzył - cały czas pisało Error. Cóż... gratuluję jeszcze raz, a te 2 minuty, to kosmos! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maks, szkoda, że nie zgłosiłeś wcześniej, że masz problemy z odnośnikiem do quizu, może dałoby się coś zaradzić.

   Podaję link, może otwórz go w trybie prywatnym, wyłącz adblock albo spróbuj w innej przeglądarce?

   http://www.quizme.pl/q/halowawa/folkowy_testowa_wersja

   Co prawda konkurs już zakończony, ale nadal można sprawdzać swoją wiedzę o regionach :)

   Usuń
 6. Super quiz! Ty to masz Natalio głowę do samych dobrych pomysłów:)

  OdpowiedzUsuń
 7. hmmm,trochę dobrze,trochę źle poszedł mi ale oj tam;).Fajna zabawa i trochę wiedzy cza było mieć.

  OdpowiedzUsuń

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna. Dziękuję :)

Obserwatorzy