poniedziałek, 11 listopada 2013

Narodowe Święto Niepodległości 2013

Nawet przy sanatoriach zostały wystawione białe flagi - zdjęcie z wczorajszego spaceru.

Na co dzień to przez fb zapraszam na bloga, a dzisiaj odwracam kolejność. Na fanpage'u Marchevki stworzyłam album z dzisiejszych wojewódzkich obchodów Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się w Kołobrzegu. 
Zapraszam Was zatem do obejrzenia zdjęć w albumie, który jest dostępny także dla osób niezarejestrowanych na tym portalu. :)Filmik z uroczystego wciągnięcia flagi państwowej na maszt:


A czy Wy uczestniczyliście w uroczystościach w Waszych miastach? Wywiesiliście biało-czerwone flagi? Jak świętujecie rocznicę odzyskania niepodległości?
Pozdrawiam!

10 komentarzy:

 1. Wstyd się przyznać, w dosłownym znaczeniu nie świętuję dziś ;( jestem jeszcze na wypoczynku i jakoś tak...nie odczuwam tutaj klimatu Dnia Niepodległości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, pewnie łatwiej jest na miejscu, kiedy wszystko jest zorganizowane i można iść na gotowe trochę podpatrzeć i poświętować :) Chociaż i u nas raczej klimatu wielkiego nie ma. Ot, białe flagi wywieszone i salwa honorowa w powietrze wystrzelona, młodzieży mało, raczej starsze osoby i rodzice z małymi dziećmi + szerokie środowisko wojskowe w cywilkach :)

   Usuń
 2. W Trzebiatowie uroczystości odbywały się w piątek - żółnierze wyjeżdżają na poligon.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też fajnie, przynajmniej ci co zostali mają dzisiaj wolne. Nasi stali niestrudzenie w lejącym deszczu. Poważni, skupieni, na baczność - żaden się nie krzywił na niesprzyjającą aurę.

   Usuń
 3. Ja niewiele świętuję dziś , Obowiązki mnie dopadły . Nawet niewiele spędzam przy kompie. Fajnie, że chociaż słoneczko poprawia humor :)Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas ciągle leje, czyli w Kołobrzegu już zima się zaczęła. ;) Tak czasami bywa, że zamiast świętować, trzeba pracować. Mi w tym roku się udało i mogłam pójść na uroczystości.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Niestety ja nie świętowałam:( nie było mi dane, trzeba było pracować...Pozdrawiam Cię serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami tak bywa. Na szczęście ja mam wolne wszystkie święta, więc.. mogę świętować ;)
   Uściski ślę :)

   Usuń
 5. Ja świętowałam cichutko na wycieczce krajoznawczej, z dala od kraju. W Belgii to też narodowe święto, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna. Dziękuję :)

Obserwatorzy