poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Po remoncie

Niby zgodnie oficjalnym powiadomieniem na facebooku remont bloga zakończył się w sobotę, ale jeszcze wczoraj i dzisiaj wprowadzałam małe poprawki kosmetyczne. A bo to piksel wystaje, a bo przecinek krzywo stoi albo coś się nie ładuje. Ale mogę powiedzieć, że na ten czas, na tę chwilę przebudowa została zakończona, zatem z rzeczy najważniejszych dla Was, to:


 1. Poczyniłam krok w stronę ułatwienia zwiedzania świata razem z Marchevką, czyli dodałam pod nagłówkiem listwę, na której odnośniki przenoszą Was w odpowiedni region kraju. Tytuły stron się jeszcze zmienią i już wiem, na jakie, ale ta zmiana jednak musi jeszcze trochę poczekać.
 2. Dodałam zakładkę o mnie, gdzie zamieściłam niezbędne informacje, chociaż darowałam sobie numer buta i rozmiar kołnierzyka. Są tam też namiary na mnie, gdyby ktoś chciał w najbliższy weekend (no nie cały przecież, tylko w wybrany dzień) przespacerować się ze mną po Kołobrzegu, bo mam plan, ale szczegóły tylko na priv ;P
 3. Niezbędnik podróżnika - teraz na pewno nigdzie się nie zgubicie, a do tego traficie na odpowiedni pociąg.
 4. If your native language isn't polish, no problem. On the right is a translator which will translate Marchevka's texts on your preferred language.
 5. W linkach po prawej są blogi, na które też możecie zajrzeć i poszukać inspiracji.

W kwestiach estetycznych - nagłówki ramek dostały kolorów, bo nie mogłam patrzeć na tę biel i szarość, myślę, że tak jest lepiej. I zwiększyłam szerokość bloga, bo jakiś taki ściśnięty przedtem był. A w tle - kołobrzeski Bałtyk ;-)

No i to tyle.
Bye!

6 komentarzy:

 1. Zmiany tylko na plus! Świetnie to wszystko teraz wygląda:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, mam nadzieję, że tak jest bardziej funkcjonalnie :)

   Usuń
 2. Taaaa wszystko ok, oprócz jednej rzeczy! Ja wiem i Ty też wiesz, że jestem Atechniczna, ale kuźwa gdzie ten Bałtyk w tle?????????

  Olaaaaaaaaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olu, jak wyświetla się blog, jest on na białym tle, ale po prawej i po lewej stronie widać zdjęcie - polskie Morze Bałtyckie na wysokości Marine Hotel***** z widokiem w stronę Portu Kołobrzeg. :)

   Usuń
  2. Chyba mi się coś popsuło, bo u mnie tego nie ma ;p

   Usuń
  3. Kurczę, źle... Ciekawe, czy u innych widać, bo może tylko u mnie się wyświetla...

   Usuń

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna. Dziękuję :)

Obserwatorzy