niedziela, 31 sierpnia 2014

Blog Day 2014

Moi drodzy. Dzisiaj przypada święto Bloga i Blogerów. Idea tego wydarzenia polega na wyłowieniu z sieci pięciu NOWYCH blogów oraz zarekomendowania ich swoim czytelnikom. Nigdy tego nie robiłam, bo na co dzień udaje mi się wyłowić coś, co mnie interesuje, a efekty widać w ramce po prawej, gdzie są linki do blogów, które odwiedzam i zarazem - polecam.
W tym roku będzie jednak nieco inaczej ze względu na fakt, że kilka dni temu natknęłam się na blog dla mnie absolutnie cudowny, interesujący i prowadzony z pasją. Cenię go także ze względów osobistych, ponieważ opisywane okolice są mi znane z rodzinnych kart historii.
Autorka przedstawiła opuszczone wsie i szlaki turystyczne Puszczy Kampinoskiej i nie tylko - są także wpisy z Pomorza i Podlasia. Niektóre już nawet nie istnieją, a jednak żyją w pamięci i świadomości następnych pokoleń. Dlatego dzisiaj zapraszam Was na blog Zofii Dąbrowskiej - MiniWycieczki.
Promuję jeden blog, bo jest to absolutne odkrycie, odkąd prowadzę Marchevkę. Mam nadzieję, że także Wy znajdziecie tam coś dla siebie - czy będzie to inspiracja do podróży przetartymi już szlakami, czy zachęta do poszukiwania takich miejsc w swojej okolicy. A może po prostu - możliwość poznania miejsc, w które nie ma możliwości dotrzeć w najbliższym czasie.
Jednocześnie życzę Wam - moim czytelnikom i komentatorom - niegasnącej weny i inspiracji do tego, czym się zajmujecie. Wielu czytelników i konstruktywnych komentarzy pod wpisami, a także nieustającej radości i satysfakcji z blogowania - bo przecież nikt z nas nie pisze sobie a muzom :)

Wszystkiego najlepszego!

PS: Jest jeszcze jedna sprawa - martwi mnie zniknięcie MigafkiFoto - jeśli to czytasz, proszę, odezwij się.

5 komentarzy:

 1. Blogów coraz więcej, a znaleźć coś interesującego coraz trudniej!
  MiniWycieczki już zalinkowałem, zgodnie z Twoim poleceniem. :)
  Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy naszego "poznania" za przyczyną Talki! No, może nie całkiem tego bloga, ale w końcu autor się liczy! :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie! MigafkaFoto - też zaczynam o niej myśleć coraz częściej. Mam nadzieję, że niedługo da znak!

  OdpowiedzUsuń
 3. Blogów teraz jak na zatrzęsienie, ale takie co warto stale zaglądać to rzadko można trafić. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł z tymi rekomendacjami, my przegapiłyśmy blog day- za dużo na rowerze jeździmy ;) Mini wycieczki, faktycznie ciekawe bardzo :)

  OdpowiedzUsuń

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna. Dziękuję :)

Obserwatorzy